Logo bez pozadia 1 

 

 Farma UNI - CON KYSUCE

Farma UNI-CON Kysuce pôsobí od roku 1993, nachádza v obci Raková, západne od mesta Čadca. Zaoberá sa prevažne žívočíšnou, ale aj rastlinnou výrobou. Na farme chováme hovädzí dobytok, ošípané, brojlerové kurčatá, nosnice a landenské husi.

V rámci predaja z dvora ponúkame výrobky z kravského a ovčieho mlieka. Okrem mliečnych výrobkov ponúkame všetky druhy chovných zvierat, okrem koní, ošípaných a kôz. Popri hovädziemu dobytku máme ovčiarsky program, v ktorom sa venujeme najmä chovu jahniat na veľkonočný trh. Máme vlastnú výrobu ovčích produktov. Ponúkame 100 % bryndzu, ovčí syr aj žinčicu. V ponuke máme výrobky nielen z ovčieho ale i z kravského mlieka, ktoré pochádzajú z vlastného chovu hovädzieho dobytka a oviec.

Patríme medzi najväčšie spoločnosti v rámci spoločností pôsobiacich s rovnakým predmetom podnikania na horných Kysuciach. Firma za svoju existenciu dosiahla niekoľko úspechov, i ocenení v posledných rokoch za mliečne výrobky na regionálnej ale i celoslovenskej úrovni v top 3. mliečnych produktov.  

Navštívte nás, treba vidieť a hlavne ochutnať 😉